Ribarnik.com

Порталът на рибарите в България 

• Разлика в сигнализаторите

• Екипировка, палатки, живарници, калъфи, кепове, сонари и всичко, което не се събира в куфарчето
Екипировка, палатки, живарници, калъфи, кепове, сонари и всичко, което не се събира в куфарчето
 #79  от therock
 28 дек 2016 23:27
Решил съм да си купя сигнализатори за около 100-тина лева. Какво трябва да гледам като ги взимам?

До сега съм купил повече от 10... като всеки е около 10лв. и ... за няколко месеца се развалят. Та реших да купя един път хубави и да издържат малко повече.

Това, което искам е да има и 4-тото "дистанционно" за да ми показва на коя пръчка удря. Дайте ми и някакви насоки за хубави сигнализатори. Не знам нито марки нито... нищо.
 #85  от lz1igr
 12 фев 2017 10:04
Ами отговора е подсказан във въпроса.Аз ползвам на Филстар-не са много скъпи,но са икономични-лятото 2016г изкарах с 2 презареждания на батерии.Моите са по-старо поколение,но е важно да имат букса за външен акумулатор и дистанционно с добър обхват-за предпочитане 2,4Гхц.Дано съм помогнал.Успех.
 #90  от lz1igr
 24 фев 2017 08:57
Не.Имах впредвид подмяна на батериите,а те са 9в тип Крона.Тази година мисля да поставя общ акумулатор.Единствения проблем е,че акумулатора е 12в,но с едно стабилизаторче 7812 работата става.Ако имаш проблеми,обади се на Лични.Наслука.
 #156  от v1ppers0nn
 18 апр 2017 22:06
lz1igr написа:Ами отговора е подсказан във въпроса.Аз ползвам на Филстар-не са много скъпи,но са икономични-лятото 2016г изкарах с 2 презареждания на батерии.Моите са по-старо поколение,но е важно да имат букса за външен акумулатор и дистанционно с добър обхват-за предпочитане 2,4Гхц.Дано съм помогнал.Успех.

Кой модел ползваш на филстар?
 #159  от lz1igr
 22 апр 2017 17:05
Извинявам се за забавения отговор.Проблема е,че етикетчетата на сигнализаторите са паднали и точно не мога да кажа модела,но като поразгледах моделите,приличат на FBA14-HY-4,които се оказаха сравнително евтини и са на 12в,което напълно ме устройва за общо захранване от акумулаторче 12в/2Ач.Това е много важно,защото като падне батерията няма да реагира на кълване.