Ribarnik.com

Порталът на рибарите в България 

• Предложение - Ранкове на потребители

• Ако искате да се оплачете от нещо или да предложите нещо, тук е мястото
Ако искате да се оплачете от нещо или да предложите нещо, тук е мястото
 #44  от therock
 16 дек 2016 11:21
Предлагам да се добавят ранкове във форума и да се показват под профилната снимка. Както в момента има ранк "Администратор" и "Модератор" така да се добавят и други.

Пример:

- всички, които имат до 10 мнения да са: Новак рибар
- от 10 до 30 мнения: Чирак рибар
- от 30 до 50: Начинаещ рибар
- от 50 до 100: Прохождащ рибар

... и така да се измислят още много.
 #51  от v1ppers0nn
 16 дек 2016 12:12
Добро предложение, ще го вземем в предвид.

Трудната част ще е да се измислят "иметана" на ранковете. Нека който има идея за име на ранк да я сподели тук.
 #84  от lz1igr
 12 фев 2017 09:54
Предложението е интересно,но имам едно възражение.Ето аз се регистрирах вчера.Би трябвало да бъда записан като Новак.Обаче аз съм на 67г и съм риболовец откакто се помня-с голям опит и стаж.Редно ли е?За да не съм голословен давам предложение-при регистрация да има 2-3 въпросчета,като години,стаж като риболовец и тн.Благодаря и успех на Админ.
 #89  от therock
 18 фев 2017 09:56
lz1igr написа:Предложението е интересно,но имам едно възражение.Ето аз се регистрирах вчера.Би трябвало да бъда записан като Новак.Обаче аз съм на 67г и съм риболовец откакто се помня-с голям опит и стаж.Редно ли е?За да не съм голословен давам предложение-при регистрация да има 2-3 въпросчета,като години,стаж като риболовец и тн.Благодаря и успех на Админ.

Да, но ако е с въпроси... всеки може да си пише каквото си иска. А идеята на това е колкото повече теми имаш, толкова по-голям ранк да си. Щом имаш много теми и мнения означава, че се занимаваш с това. А ако е с въпроси, всеки може да напише, че има 100 години стаж, а да не е така.
 #91  от lz1igr
 24 фев 2017 09:03
Е,от тази гледна точка съм съгласен.И нали сме в БГ,прав си-сигурно ще се намерят и такива хора.А,една приятелска поправка-не е Ранк,а Ранг.Успех.
 #103  от therock
 26 фев 2017 20:02
lz1igr написа:Е,от тази гледна точка съм съгласен.И нали сме в БГ,прав си-сигурно ще се намерят и такива хора.А,една приятелска поправка-не е Ранк,а Ранг.Успех.

Мисля, че произлиза от думата "ranking", но благодаря. :)
 #113  от lz1igr
 27 фев 2017 17:47
Прав си приятелю,ама нали сме в БГ-това имах впредвид,а не се сдържах за забележката,защото служих в Армията 24г.И оттам Ранговете.Иначе нищо лично.
 #115  от v1ppers0nn
 27 фев 2017 20:16
И двамата сте прави. Но идеи за какви ран(г,к)ове да сложим..?
 #139  от v1ppers0nn
 15 мар 2017 22:00
lz1igr написа:Новак,Кандидат рибар,Майстор рибар.......Нещо подобно.Успех.

Трябва да са поне 10-тина...